air yeezy 2 shop, nike shox turbo 12 womens, louis vuitton borse prezzi, oakley occhiali da vista, hollister marcon, nike air force 1 low, mbt roma, nike air max 2013 saldi, nike air max online italia, michael kors roma,
Menzil Grup Pano - Kurumsal
TürkçeEnglish

Kurumsal

Menzil Grup Pano Elek.Elektro.İnş.Gıda Müh.San. ve Tic.Ltd.Şti. Elektrik panoları üretim hizmeti sunmak amacıyla 1998 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yapmış olduğu ürünlerle gerek iç piyasada gerekse dış piyasada sektörün ihtiyaçlarını bilen ve karşılayan bir kuruluştur.Üretimini yaptığı panolar ISO 9001:2008 ve CE kalite yönetim sistemi tarafından belgelendirilmiş olup kaliteli ve uygun üretip yaparak bir çok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Misyonumuz
Mesleki tecrübelerimizden kazanmış olduğumuz bilgi birikimi ile araştırma,geliştirme faaliyetlerine verdiğimiz önem ve her geçen gün gelişen teknolojinin sağladığı imkanları kullanarak teknik ve deneyimli kadromuzla yolumuza hız kesmeden devam etmektir.

Vizyonumuz
Uluslararası standartlarda üretimlerimizi arttırarak devam ettirmek, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her geçen gün sektörde örnek kuruluş olarak var olmak.

Menzil Grup Pano Elek.Elektro.İnş.Gıda Müh.San. ve Tic.Ltd.Şti.
İvedik O.S.B. Öz Anadolu Sit. 1450. Sok. No:81 Ostim Yenimahalle/Ankara
Tel: 0312 348 87 41 / Faks: 0312 351 42 71